top of page
Мобільний клієнт

Для клієнтів

Ми раді привітати вас у розділі "Інформація для клієнтів" на нашому маркетплейсі. Ми хочемо, щоб Ваш досвід використання нашої платформи був максимально позитивним. А якщо не дуже позитвний - пишіть нам у чат або на електронну пошту - у розділі "Контакти"

Що це і як працює

Ласкаво просимо на наш сайт! Перед вами зручний маркетплейс, який допоможе забезпечити цікаве та насичене дозвілля згідно ваших потреб.

Як це працює

Щоб користуватися нашим сайтом, Вам необхідно просто переглянути доступні активності в різних компаніях та знайти ту, яка найбільше відповідає Вашим вимогами. Обираєте активність, обираєте тип оплати - онлайн чи вживу у компанії, обираєте час та дату - і готово! Вам на пошту прилітає електронний лист з номером замовлення та деталями, а компанія-надавач послуг автоматично отримує Ваш запис у себе в календарі, щоб точно не пропустити.

2

Персональні сторінки кожної компанії

Ми зібрали в одному місці широкий спектр різноманітних активностей, щоб Ви могли легко порівняти всі пропозиції.
Кожна компанія має свою сторінку, де Ви можете ознайомитися з детальною інформацією про їх послуги, ціни, місцезнаходження та рейтинги від інших відвідувачів. Ви також можете залишати відгуки про свої враження та допомогти іншим користувачам зробити правильний вибір.

3

Зручний пошук

Наш сайт пропонує зручну систему фільтрів, що допомагає вам швидко знайти активності за вашими вподобаннями, такими як тип активності, розташування, тощо.

Також будемо розвивати функції індивідуального підбору - по Вашим локаціяям, пріоритетам, ціновим діапазонам - слідкуйте за оновленнями!

4

Висока якість

Ми пильно відстежуємо якість послуг, щоб Ви були впевнені у своєму виборі і залишились задоволені проведеними часом.

У випадку, якщо Ви отримали негативний досвід - ми відкриті для отримання зворотнього зв'язку через чат на сайті, іорми зворотнього зв'язку або через електронну пошту. Пишіть - ми з радістю сприймаємо будь-яку критику.

Допоможіть нам стати краще

Пройдіть коротке опитування, де ми зможемо краще зрозуміти свою аудиторію. 

На жаль, знижку запропонувати на послуги не можемо, але можемо запропонувати безмежну вдячніть та любов ♥

Що почитати

bottom of page